Zamknij
REKLAMA

Kolizje na drogach! Śmiertelne potrącenie mężczyzny, który leżał na jezdni [RAPORT KPP]

12:22, 18.01.2021 | KPP Węgrowie
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych.  Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne co znacznie pływa na bezpieczeństwo na drodze policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

 

13 stycznia w Pniewniku mieszkaniec powiatu sokołowskiego, który kierował pojazdem ciężarowym marki Volvo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał do rowu. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Ruchnie mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki Saab na prostym odcinku drogi, poza obszarem zabudowanym na śliskiej nawierzchni pokrytej śniegiem i lodem, po zmroku i w miejscu nieoświetlonym, najechał na leżącego na środku jego pasa ruchu mężczyznę, który został przewieziony do szpitala. Niestety 49-latek zmarł. Postepowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

14 stycznia w Liwie mieszkanka powiatu grodziskiego kierując pojazdem marki Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym, w wyniku czego doszło do zderzenia z pojazdem marki Volvo. Nikt nie doznał obrażeń.

15 stycznia w Węgrowie mieszkaniec powiatu sokołowskiego, kierując pojazdem marki BMW nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo kierującemu pojazdem VW, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

16 stycznia w Warchołach mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki VW podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Skodzie co doprowadziło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Kamionnie mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Toyota uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. W wyniku zderzenia zwierzę padło. Kierujący nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

 

mł.asp. Monika Księżopolska

(KPP Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%