Zamknij

Nela Zawadzka Odkryciem Roku 2020 NetFan

16.43, 11.02.2021 UM w Węgrowie Aktualizacja: 16.57, 11.02.2021
fot. UM w Węgrowie
REKLAMA

31 stycznia zakończono głosowanie w plebiscycie Odkrycie Roku 2020 NetFan.pl. Wśród nominowanych była uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie– Nela Zawadzka, która na  7 592 głosy zdobyła 3251. Tym samym uzyskała tytuł Odkrycie Roku 2020 NetFan.pl.

„Nela Zawadzka jest finalistką pierwszej edycji programu The Voice Kids. Meluzyna, którą wykonała podczas „Przesłuchań w ciemno” osiągnęła prawie   18 000 000 wyświetleń.
Jest laureatką wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Uwielbia być na scenie, a kontakt z publicznością ceni sobie najbardziej na świecie. Wielokrotnie uczestniczyła w koncertach, tych większych z publicznością liczącą kilka tysięcy osób m.in. w: Kołobrzegu, Gliwicach, Szczecinie, Warszawie, jaki i mniejszych w Łochowie, Węgrowie, Jarocinie, Kraszewicach, Radomiu, Tczewie, Kórniku, Płocku itd.
W 2019 roku zaśpiewała dwa supporty przed koncertami Dawida Kwiatkowskiego w Gdańsku i Toruniu.
Miała okazję brać udział w koncertach z takimi gwiazdami jak: Sarsa, Edyta Górniak, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Janusz Radek, Jerzy Grzechnik, Gabriel Fleszar.


Jej drugą pasją jest aktorstwo. Swoje umiejętności prezentuje jako prowadząca kultowy program Teleranek oraz w innych produkcjach TVP ABC. Brała udział w nagraniach kilku teledysków, gdzie mogła sprawdzić się wokalnie i aktorsko, ostatni do piosenki „Życie to gra” przygotowany był na Eurowizję Junior w 2019r.


W 2018 r. Nela zaśpiewała też dwa utwory (jeden solo, a drugi w duecie) na płytę „Strachy, zmory i upiory” . Do piosenki zatytułowanej ADHD powstał także teledysk, a obecnie pracuje nad utworami na drugą płytę z utworami dla dzieci. Plater i Jej Zwierzaki to projekt, którego tytułowa piosenka „Do góry pazury” w wykonaniu Neli dopiero ujrzy światło dzienne.
Swoich sił próbuje również na deskach Teatru Capitol.”


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Źródło: INFORMACYJNY SERWIS MUZYCZNY NetFan.pl oraz Zespół do Spraw Promocji przy Szkole Podstawowej nr 2 w Węgrowie

(UM w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%