Zamknij
REKLAMA

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz ponownie w Węgrowie!

12:55, 02.11.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Już w najbliższą niedzielę 4 listopada w węgrowskiej Bazylice Mniejszej o godz. 19 odbędzie się finał tegorocznej edycji Węgrowskiego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. W stolicy naszego powiatu wystąpi wybitny kompozytor Krzesimir Dębski oraz Anna Jurksztowicz. 

Co ciekawe, związek Krzesimira Dębskiego z Węgrowem to już coś więcej niż stosunkowo regularne koncerty. Podczas niedzielnego koncertu artysta zaprezentuje swój najnowszy utwór, który poświęcony został Bitwie pod Węgrowem. 

Oprócz Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz przed mieszkańcami Węgrowa wystąpią Jarosław Wróblewski oraz Kwartet PRIMUZ.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gwio.pl | Prawa zastrzeżone