Zamknij

Casting! Teatr Amatorski w Węgrowie pilnie poszukuje aktora!

15:27, 12.11.2019 | M.M
REKLAMA

Teatr Amatorski w Węgrowie - społeczność, która niejednokrotnie zachwycała węgrowską publiczność przygotowuje kolejne spektakle. Dziś pojawia się szansa dla Was - być może nasze miasto odkryje kolejny talent aktorski? Spróbuj! Poszukiwany mężczyzna w wieku od 17 do 40 lat.

Teatr Amatorski od początku pracuje nad nowym spektaklem. 
Jest to sztuka o współczesnym społeczeństwie w groteskowym ujęciu. Postać to ekstrawertyczny celebryta z problemami. Premiera planowana jest na styczeń - mówi Sebastian Gontarz, aktor, zachęcając zainteresowanych udziałem w tym spektaklu do kontaktu. 

- Przed nami również kolejne projekty i spektakle. Nasze drzwi otwarte są dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie. Dlatego zapraszamy mężczyzn i kobiety w każdym wieku. Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 17:20. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 512-163-420. Zapraszamy! - dodał Sebastian Gontarz.

Obecnie Teatr Amatorski pracuje nad dwoma tekstami, a są to "Emigranci" Sławomira Mrożka i "Między nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej. Czekają nas zatem dwie premiery wraz z nowym rokiem.
Nie zabraknie brawurowych kreacji aktorskich ulubieńców naszej widowni jak i nowych twarzy, których udział dla wielu może stanowić zaskoczenie! Należy się spodziewać dużej dawki dobrego humoru i przygotować na trudne i nieoczywiste tematy. Teatr Amatorski w Węgrowie planuje też pokazać się na innych scenach niż matczyna scena WOK-u i zgłosić swój udział do festiwali teatralnych w całym kraju - dodał jeden z liderów Teatru Amatorskiego w Węgrowie.
 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%