Zamknij
REKLAMA

Łochów dla niepełnosprawnych. "Otwórz oczy II"

08:16, 17.08.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 2 września w Łochowie odbędzie się festyn integracyjny „Otwórz oczy II” zorganizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „JACY? TACY?”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 na Targowisku Miejskim.

W programie nie zabraknie występów lokalnych artystów. Na scenie zaprezentuje się m.in. zespół Cheerleaders, działający przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Łochowie oraz Schola Dziecięca z Parafii Niepokalanego Serca NMP. W rockowo – bluesowy nastrój wprowadzi nas zespół „Wysokie Stężenie Bluesa”, założony przez trzech mężczyzn z Łochowa. Uczestnicy festynu będą mogli wysłuchać także zespołu „Bachus” oraz zespołu „Next Level Hip Hop”. Swoje umiejętności przedstawi również zespół taneczno – wokalny z Węgrowa. Co więcej, podczas festynu wszystkie atrakcje dla dzieci będą dostępne całkowicie za darmo.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gwio.pl | Prawa zastrzeżone