Zamknij

Mazowieckie Święto Chleba i Sera przyciągnęło tłumy!

16:24, 11.09.2018 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

9 września w Węgrowie odbyła się jedna z lepszych tegorocznych imprez plenerowych na terenie powiatu. Mazowieckie Święto Chleba i Sera zgromadziły tłumy, a bogatą ofertą przypomniały czasy najlepszych Biesiad. 

Dzięki zaangażowaniu firmy Hochland, Mazowieckie Święto Chleba i Sera nabrało świeżości i jakości. W tym roku na mieszkańców Węgrowa i przybyłych gości czekały dziesiątki stoisk ze swojskim jadłem, które można były zakupić i degustować w domowym zaciszu. Nie zabrakło także stoisk firmowych, gdzie produkty spożywcze były rozdawane za darmo. Atrakcji było jeszcze więcej, czymś zupełnie innowacyjnym była możliwość przelotu wielkim balonem Almette, który stacjonował na boisku przy ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie. 

Godna pochwały była także forma artystyczna. Mieszkańcy nie byli traktowani przysłowiowymi zespołami do kotleta. Na scenie trwał blok „Kuźnia Talentów”, który prowadzony był przez wokalistę Starej Kuźni, legendarnego zespołu z Węgrowa. Podczas muzycznego bloku na scenie zaprezentowali się znani węgrowskiej publice artyści, którzy mogą poszczycić się spory dorobkiem. Po latach na dużej scenie na rynku pojawiła się Aleksandra Kosiorek, która teraz śpiewaniem zajmuje się już zawodowo. Nie mogło zabraknąć Neli Zawadzkiej, która na fali sukcesu w programie The Voice Kids kontynuuje swoją przebojową karierę. Punktem obowiązkowym programu był oczywiście koncert Starej Kuźni, która ma swoją wierną rzeszę fanów nie tylko w Węgrowie, ale w całej Polsce. Następnie na scenie pojawił się zespół Boogie Night, który swoje korzenie także ma w naszym mieście. Boogie Night w chwili obecnej z powodzeniem występuje w warszawskich klubach – jak widać, Kuźnia Talentów w Węgrowie pracuje pełną parą. 

Finałem tegorocznego Mazowieckiego Święta Chleba i Sera był koncert Sylwii Grzeszczak, gwiazdy wieczoru, która przyciągnęła na węgrowski rynek tysiące słuchaczy. Organizatorom należą się wielkie brawa za organizację tego wydarzenia i pozostaje mieć nadzieję, że firma Hochland  nie wycofa się z tego przedsięwzięcia, bez wątpienia wrześniowe święto znacznie zyskało na jakości odkąd przedsiębiorstwo zaangażowało się w jego organizację. 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Marian WesołyMarian Wesoły

1 1

"przyciągnęła na węgrowski rynek tysiące słuchaczy" - Chyba Pan redaktor trochę przesadził z tymi tysiącami :P 09:03, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mateusz MajewskiMateusz Majewski

2 1

Sądzę, że w szczytowym momencie frekwencja spokojnie przekroczyła 2 tys. :) 11:03, 13.09.2018


WęgrowianinWęgrowianin

2 0

Tylko firma Hochland pokazała klasę... Darmowe przekąski, promocyjne produkty,siłownia, balon i gwiazda wieczoru, reszta to odpustowy kicz 18:26, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz