Zamknij
REKLAMA
17:50, 06.12.2021
Zdrowy styl odżywiania, bez wątpienia wpływa na samopoczucie, oraz energię wciągu dnia, co jednak gdy chcemy zdrowo się odżywiać, lecz brakuje nam samej chęci do gotowania? Twoje umiejętności kulinarne polegają w głównej mierze na przygotowywaniu gotowych dań na patelni lub garnka, czy mikrofali? Gotujesz, ponieważ jak każdy, musisz coś jeść, jednak znacznie częściej jesz na mieście? Przez to masz problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała i cierpisz na nieprzyjemne dolegliwości układu trawiennego? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedź była twierdząca koniecznie zajrzyj i przekona się, jak utrzymać prawidłową dietę bez konieczności gotowania. Zapoznaj się z naszym poradnikiem dietetycznym i przekonaj się, czy takie rozwiązanie zaspokoi Twoje potrzeby
17:48, 06.12.2021
Obecnie rynek fotowoltaiczny cieszy się sporą popularnością. Na kupienie paneli słonecznych decyduje się coraz więcej osób, a wszystko przez to, że jest to rozwiązanie dzięki któremu można sporo zaoszczędzić. Warto jednak wiedzieć, że decydując się na kupienie paneli słonecznych, trzeba o nie dbać, by działały prawidłowo przez wiele lat. To więc oznacza, że przed kupieniem paneli trzeba wiele dowiedzieć się na ich temat. Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat instalacji fotowoltaicznych? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem przedstawionym poniżej.
11:25, 22.11.2021
Problem ze spłatą zobowiązań może przytrafić się każdemu. Jednak zamartwianie się tą sytuacją nie ma sensu. Trzeba działać. Jeśli weźmiesz sprawy w swoje ręce i zaczniesz rozwiązywać aktywnie taki problem, wyjście z długów stanie się możliwe. Dobrym rozwiązaniem jest rozłożenie długu na raty. Można wnioskować o to nawet samodzielnie.
18:36, 17.02.2020
"Chociaż epidemii grypy w Polsce nie ma, to jesteśmy w środku sezonu grypowego, a chorych stale przybywa. Przypadków jest coraz więcej, zwłaszcza wśród dzieci" - mówi prof. Antczak.
20:05, 19.11.2019
Wśród zapowiedzi szefa rządu znalazła się również przebudowa systemu podatków i uproszczenie prawa podatkowego, dążenie do przekonania unijnych władz, by przyjęły dobre rozwiązania dla polskiej wsi, "na poziomie europejskim", a także modernizacja szkół, zmiany przepisów dot. bezpieczeństwa ruchu drogowego, zdrowia obywateli czy działań proekologicznych.
20:05, 19.11.2019
We wtorek poseł PiS Marcin Horała w imieniu klubu PiS wycofał z Sejmu projekt ustawy znoszący limit 30-krotności składki na ZUS. Oświadczenie o wycofaniu projektu ustawy skierowane do marszałek Elżbiety Witek zostało po południu opublikowane w wykazie prac legislacyjnych. Sejm miał się projektem zając we wtorek wieczorem. Wcześniej brak poparcia dla projektu zadeklarowali nie tylko przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej, ale także koalicjant PiS ze Zjednoczonej Prawicy - Porozumienie Jarosława Gowina. Ugrupowanie to przyjęło uchwałę, która zobowiązuje posłów i senatorów Porozumienia do głosowania przeciwko projektowi. Prezydent Andrzej Duda pytany we wtorek w Sejmie, jak podchodzi do propozycji zniesienia tego limitu odparł: "Sceptycznie patrzę na tę sprawę".
09:42, 30.11.2018
Za nami pilotaż. Czas na realizację. Halinów to pierwsza gmina w Polsce, w której uczniowie mogą korzystać z mLegitymacji, czyli legitymacji szkolnej w wersji mobilnej, w telefonie komórkowym. Od dziś wszystkie zainteresowane szkoły mogą zgłaszać chęć przystąpienia do projektu.
13:55, 16.11.2018
Grupa Sokołów od lat inwestuje w pracowników poprzez wspieranie różnych form edukacji ? od udostępniania platform szkoleniowych, przez finansowanie kursów doszkalających, a na refundacji kosztów studiów wyższych kończąc. Teraz firma jeszcze mocniej otwiera się na przyszłych pracowników, obejmując patronatem dwie klasy z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Sokołowie Podlaskim.
1
09:37, 03.08.2018
10 mld zł dla samorządów na rozwój eko-mobilności w Polsce - rusza rewolucyjny, w ocenie rządu, projekt, który ma odmienić sposób w jaki się przemieszczamy. Pieniądze przeznaczone są na wymianę taboru pojazdów transportu publicznego.
09:34, 03.08.2018
Wykonujący pracę na podstawie umów cywilno-prawnych, samozatrudnieni, a nawet wolontariusze i stażyści - od 1 stycznia 2019 r. do związku zawodowego będzie mógł wstąpić każdy pracownik, nie tylko ten na etacie.
09:29, 03.08.2018
Pracodawcy - podczas upałów skróćcie czas pracy swoim pracownikom - apeluje Główny Inspektor Pracy. GIP przypomina też, że przy wysokich temperaturach pracownicy muszą mieć dostęp do bezpłatnych, zimnych napojów.
09:17, 03.08.2018
Świadczenie "Dobry start" wpływa na konta rodziców. W miesiąc po uruchomieniu programu samorządy informują o pierwszych wypłatach.
09:14, 03.08.2018
Dotacje bezpośrednie, pomoc w spłacie i zaciąganiu nowych kredytów - rząd ustanowił program walki z klęskami żywiołowymi. Na pomoc gospodarstwom rolnym i rybackim, poszkodowanym w tym roku przez suszę lub powódź, z budżetu trafi blisko 800 mln zł. W tym blisko 700 mln zł na bezpośrednie dopłaty do hektara zniszczonych upraw.
09:07, 03.08.2018
Liczba pasażerów w 14 polskich lotniskach regionalnych wzrosła w pierwszym półroczu 2018 r. o 17 proc. (do 12,8 mln), a w zeszłym roku o 14 proc. ? do 24,3 mln.