Zamknij
REKLAMA

Pożar w Węgrowie. Płonął dom przy ul. Polnej

10:49, 19.11.2019 | M.M
REKLAMA

We wtorek 19 listopada nad ranem strażacy zostali zadysponowani do pożaru w Węgrowie. Płonął dom na rogu ul. Polnej i Wieniawskiego. 

Godzina 5:12, węgrowska straż dostaje informację o pożarze. Na miejsce kierowane są jednostki. Akcja jest poważa, bo budynek zamieszkuje łącznie 14 osób, a i skala pożaru nie jest najmniejsza.

Jak poinformował nas rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie st. bryg. Dariusz Maciąg, w pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał. 
- Dziewięć osób ewakuowało się jeszcze przed przybyciem straży, część mieszkańców była w pracy. Na szczęście nikt nie ucierpiał – powiedział rzecznik PSP w Węgrowie. – Jeśli chodzi o przyczyny, to prawdopodobnie była nią nieszczelność pieca w jednym z mieszkań, w którym nie było lokatora – poinformował rzecznik.

W akcji brało udział siedem jednostek straży pożarnej, w tym z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych. Budynkiem musi zająć się nadzór budowlany, choć rokowania nie są najlepsze. Wiele wskazuje na to, że w obecnym stanie budynek nie nadaje się do zamieszkania, bo spłonęła duża część dachu oraz wnętrze wraz z wyposażeniem. 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone