Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zabiegi i ćwiczenia fizjoterapeutyczne w domach pacjentów na terenie powiatu węgrowskiego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 19.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia
    Zawód:
    • Fizjoterapeuta (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: ważne prawo wykonywania zawodu
        Pracodawca: GO-MAX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 19/7, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Małgorzata Chmielewska
        Numer telefonu: 535987955
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, dyplom, prawo jazdy
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        w/g zawodu
        StPr/22/0709
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Obsługa maszyn do skręcania i plecienia sznurków
        StPr/22/0706
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        bieżące usuwanie usterek w procesie produkcyjnym, istnieje możliwość przyuczenia
        StPr/22/0707

        układanie kostki brukowej, praca na terenie województwa mazowieckiego
        StPr/22/0701
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        malowanie, szpachlowanie, sufity podwieszane, ścianki g-k, kostka brukowa
        StPr/22/0700

        obsługa klienta, przyjmowanie i wydawanie towarów, załadunek i rozładunek towarów, czasami transport do klienta
        StPr/22/0704
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        zabiegi i ćwiczenia fizjoterapeutyczne w domach pacjentów na terenie powiatu węgrowskiego
        StPr/22/0688
        wynagrodzenie od od 45 PLN

        Przygotowywanie zamówień dla klientów,przyjmowanie dostaw,dostarczanie zamówień do klienta.
        StPr/22/0652
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        konserwacja urządzeń melioracyjnych
        StPr/22/0649
        wynagrodzenie od od 20 do 25 PLN

        pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami firmy, praca na terenie całego kraju
        StPr/22/0630