Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: Józefa Gołębiewskiego 32, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: załadunek mebli do transportu, dowóz mebli do klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "MEBLOAKCES" Łukasz Królak
      Adres: Józefa Gołębiewskiego 32, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Łukasz Królak
      Numer telefonu: 503080570
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv/ skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      obsługa wózka widłowego
      StPr/23/0027
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      przygotowanie półproduktów do ważenia
      StPr/23/0028

      praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
      StPr/23/0010
      wynagrodzenie od od 3 690 PLN

      Przygotowywanie zamówień dla klientów, przyjmowanie dostaw
      StPr/23/0008
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      rozwożenie gazu w okolicach Węgrowa
      StPr/23/0002
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      załadunek mebli do transportu, dowóz mebli do klienta
      StPr/23/0005
      wynagrodzenie od od 3 500 do 5 000 PLN

      Twój zakres obowiązków księgowanie dokumentów podmiotów KPIR i spółek, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, weryfikacja dokumentów, przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji, przygotowywanie zestawień, kontakt z klientem, kontakt z podmiotami zewnętrznymi w sprawie dokumentacji księgowej, inne zadania związane z księgowością
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym
      StPr/22/0769
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN