Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Strefowa 5, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: przewóz materiałów budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0.2
Data rozpoczęcia: 15.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat C+E
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Hemerbau Polska Sp. z o.o.
      Adres: Piękna 2, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Tur
      Numer telefonu: 516192900
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      kompletowanie zamówień, dbałość o porządek na magazynie
      StPr/19/0523
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przygotowywanie posiłków
      StPr/19/0521

      realizacja obsługi posprzedażowej wobec klientow krajowych i zagranicznych - w tym znajomosc jezyka obcego. Podejmowanie negocjacji warunków zwrotów wadliwego towaru. Nadzorowanie reklamacji , analiza
      StPr/19/0514
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      przewóz materiałów budowlanych
      StPr/19/0515
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      wg zawodu
      StPr/19/0502

      wykonywanie prostych prac związanych z różnymi etapami budowy
      StPr/19/0444

      -przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniem -dostarczanie towaru do klienta -przyjęcie dostaw -rozliczanie pieniędzy zebranych od klienta
      StPr/19/0445
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      -wystawianie faktur -rozliczanie kierowców -wprowadzanie dokumentów do systemu
      StPr/19/0446
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Operator maszyny do produkcji sznurka.
      StPr/19/0379
      wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

      wg zawodu
      StPr/19/0437