Zamknij

Operator koparko-ładowarki

Miejsce pracy: Podlaska 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: w/g zawodu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Operator koparko-ładowarki (wymagany staż - lata: 3)
      Uprawnienia:
      • Operator koparki jednonaczyniowej kl.III
      • Prawo jazdy kat.T
      • prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Rejonowy Związek Spółek Wodnych
        Adres: Podlaska 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Dudek
        Numer telefonu: 257923397
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        w/g zawodu
        StPr/19/0581
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        składanie i oklejanie mebli, załadunek samochodu, obsługa maszyn
        StPr/19/0583
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych sterowanych numerycznie, kontrolowanie jakości wytworzonego produktu, wypełnianie raportów poprodukcyjnych
        StPr/19/0578

        przygotowanie produktów do lakierowania, umieszczanie produktów na linii lakierniczej,wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
        StPr/19/0579
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        obsługa klienta, kas fiskalnych
        StPr/19/0564

        wg programu
        StPr/19/0560
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        wg programu
        StPr/19/0548

        obsługa gości lokalu Libero bądź Kawiarnia Nad Liwcem
        StPr/19/0554
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
        StPr/19/0540

        montaż stolarki budowlanej
        StPr/19/0538
        wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN