Zamknij

pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bohaterów Warszawy 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: praca na produkcji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Monter / składacz okien (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DOBRE OKNA PODSZUS s.c.
      Adres: Bohaterów Warszawy 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Joanna Rychlik
      Numer telefonu: 602740840
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: c.v
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      listonosz - obsługa rejonu z wykorzystaniem samochodu oraz roweru
      StPr/19/0634
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie (województwo) mile widziana osoba z wykształceniem wyższym prawniczym, ekonomicznym, administracyjnym
      StPr/19/0624
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      montowanie stolarki budowlanej
      StPr/19/0625
      wynagrodzenie od 2 500 - 5 000 PLN

      praca na produkcji
      StPr/19/0626
      wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN

      -wystawianie faktur -przyjmowanie zamówień -wprowadzanie dokumentów do systemu
      StPr/19/0618
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      -przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniem -dostarczanie towaru do klienta -przyjmowanie dokumentów od klienta
      StPr/19/0619
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Operator maszyny do produkcji sznurka.
      StPr/19/0379
      wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN