Zamknij

Sprzątaczka biurowa

Miejsce pracy: Henryka Wieniawskiego, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych ZUS w godz.16-20
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 125 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KMORDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: ARTYLERYJSKA 3H, 10-165 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 509141494
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    montowanie stolarki budowlanej
    StPr/19/0659
    wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

    sprzedaż i doradztwo w zakresie artykułów medycznych i ortopedycznych
    StPr/19/0660
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

    przygotowywanie towaru do wysyłki, przewóz towaru
    StPr/19/0656
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    stylizacja paznokci wykonywanie manicure i pedicure
    StPr/19/0653
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    nawijanie węży w krążki, foliowanie, etykietowanie, układanie na palecie
    StPr/19/0651

    sprzedaż materiałów budowlanych w sklepie
    StPr/19/0652

    dowożenie towaru do klienta, załadunek towaru
    StPr/19/0648

    sprzątanie pomieszczeń biurowych ZUS w godz.16-20
    StPr/19/0643
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    konserwacja urzadzeń melioracyjnych
    StPr/19/0642