Zamknij

Brukarz

Miejsce pracy: Gdańska 94, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: roboty budowlane, układanie kostki brukowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Brukarz (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Jakub Niewiadomski TRANS-KOP
      Adres: Gdańska 94, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jakub Niewiadomski
      Numer telefonu: 506334355
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv/skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa gości lokalu
      StPr/20/0119
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      przygotowywanie posiłków
      StPr/20/0120

      montaz maszyn rolniczych
      StPr/20/0112
      wynagrodzenie od od 19,12 PLN

      reprezentowanie Spóldzielni, zarządzanie majątkiem spółdzielni, kierowanie całokształtem działalnosci organizacyjnej i samorządowej w spółdzielni, nadzór nad działalnością techniczną spółdzielni, zawi
      StPr/20/0117
      wynagrodzenie od 5 000 - 7 000 PLN

      wg. programu stażu
      StPr/20/0105
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/20/0093

      StPr/20/0095

      StPr/20/0097

      wg. progaramu stażu
      StPr/20/0098

      StPr/20/0099