Kierowca ciągnika siodłowego

Nr oferty: StPr/20/0105Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Miejsce pracy: Gdańska 95, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Transport mięsa (chłodnia hakówka)POLSKA + Kraje UE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 04.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziany staż pracy
        Pracodawca: PETRO POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: SOKOŁOWSKA 159A, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Krzysztof Baran
        Numer telefonu: 605-345-953
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        zapoznanie z asortymentem, przygotowanie towaru dla klienta, rozwożenie towaru w punkty wyznaczone, przyjmowanie dostaw
        StPr/20/0189
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        praca na magazynie polegająca na wystawianiu towarów przy pomocy kolektora. Wykładanie towarów na regałach magazynowych.
        StPr/20/0175
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towarów na półkach sklepowych
        StPr/20/0179

        wg. programu stażu.
        StPr/20/0154
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        wg. programu stażu
        StPr/20/0157

        Wykonywanie wszystkich czynnosci w celu uzyskiwania kontraktów na rzecz Spółki. Kosztorysowanie robót, rejestracja umów z inwestorami. Wykonywanie prostych projektów oznakowania dróg na czas budowy
        StPr/20/0121
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Kierowanie robotami drogowymi oraz nadzór nad bezpieczeństwem zatrudnionych pracowników. Organizowanie pracy w sposób zapewniajacy realizację zadań
        StPr/20/0113
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Transport mięsa (chłodnia hakówka)POLSKA + Kraje UE
        StPr/20/0105
        wynagrodzenie od 5 000 - 6 000 PLN

        Przygotowanie elementów instalacji do montażu Montaż i demontaż wentylacji na obiektach budowlanych Prace z rysunkiem technicznym Programowanie i serwisowanie elementów instalacji wentylacyjnych
        StPr/20/0141
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        -Montaż mocowań paneli słonecznych (uwzględniając kształt dachu). -Instalowanie paneli słonecznych. -Łączenie paneli słonecznych. -Instalacja okablowania.
        StPr/20/0142
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN