murarz-tynkarz

Miejsce pracy: Zwycięstwa 17, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: murowanie tynkowanie remont
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : praca w warszawie. firma oferuje darmowy nocleg lub ( transport ), zaliczki. praca na stale i na cały terenie RP.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: EWKA-BUD sp. zo.o.
    Adres: Zwycięstwa 17, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: kamal bouzidi
    Numer telefonu: 798382560
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Obsługa i konserwacja instalacji wodociągowych, centralnego ogrzewania,kanalizacji,węzłów cieplnych
    StPr/20/0243
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 800 PLN

    -prowadzenie książek obiektów budowlanych -rozliczanie mediów -fakturowanie sprzedaży -planowanie i nadzorowanie prac remontowych
    StPr/20/0244
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

    dowóz towarów do klienta
    StPr/20/0241
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    pozyskiwanie klientów
    StPr/20/0238
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    -obsługa klientów -obsługa kasy fiskalnej -przyjmowanie dostaw -układanie towaru -sporządzanie dokumentów
    StPr/20/0237

    montowanie stolarki okiennej na terenie województwa mazowieckiego, przewóz osób na teren budowy
    StPr/20/0227
    wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

    w/g zawodu
    StPr/20/0226

    murowanie tynkowanie remont
    StPr/20/0218
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    zbrojenie
    StPr/20/0219
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    Wykonywanie wszystkich czynnosci w celu uzyskiwania kontraktów na rzecz Spółki. Kosztorysowanie robót, rejestracja umów z inwestorami. Wykonywanie prostych projektów oznakowania dróg na czas budowy
    StPr/20/0121