monter stolarki okiennej

Miejsce pracy: Bohaterów Warszawy 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: montowanie stolarki okiennej na terenie województwa mazowieckiego, przewóz osób na teren budowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.05.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Monter / składacz okien (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat.B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DOBRE OKNA PODSZUS s.c.
        Adres: Bohaterów Warszawy 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Podszus
        Numer telefonu: 606642642
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: c.v
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Obsługa i konserwacja instalacji wodociągowych, centralnego ogrzewania,kanalizacji,węzłów cieplnych
        StPr/20/0243
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 800 PLN

        -prowadzenie książek obiektów budowlanych -rozliczanie mediów -fakturowanie sprzedaży -planowanie i nadzorowanie prac remontowych
        StPr/20/0244
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

        dowóz towarów do klienta
        StPr/20/0241
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        pozyskiwanie klientów
        StPr/20/0238
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        -obsługa klientów -obsługa kasy fiskalnej -przyjmowanie dostaw -układanie towaru -sporządzanie dokumentów
        StPr/20/0237

        montowanie stolarki okiennej na terenie województwa mazowieckiego, przewóz osób na teren budowy
        StPr/20/0227
        wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

        w/g zawodu
        StPr/20/0226

        murowanie tynkowanie remont
        StPr/20/0218
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        zbrojenie
        StPr/20/0219
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        Wykonywanie wszystkich czynnosci w celu uzyskiwania kontraktów na rzecz Spółki. Kosztorysowanie robót, rejestracja umów z inwestorami. Wykonywanie prostych projektów oznakowania dróg na czas budowy
        StPr/20/0121