Operator koparko-ładowarki

Miejsce pracy: Podlaska 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Konserwacja urządzeń melioracyjnych, konserwacja rowów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Operator koparkoładowarki
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Rejonowy Związek Spółek Wodnych
      Adres: Podlaska 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Dudek
      Numer telefonu: (25) 792 33 97
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Roboty ogólnobudowlane - zlecone przez pracodawcę
      StPr/20/0385
      wynagrodzenie od od 23 PLN

      Układanie kostki brukowej, prace pomiarowe przy koparce
      StPr/20/0386
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      Wykonywanie wszystkich czynności w celu uzyskiwania kontaktów na rzecz spółki, kosztorysowanie robót, wykonywanie prostych projektów, oznakowanie dróg na czas budowy.
      StPr/20/0373
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Kierowanie robotami drogowymi oraz nadzór nad bezpieczeństwem zatrudnionych pracowników, organizowanie pracy w sposób zapewniajacy realizację wyznaczonych zadań.
      StPr/20/0374
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Koordynacja prac na budowie, prowadzenie dokumentacji budowy,sprawowanie nadzoru
      StPr/20/0375

      Obsługa klienta, realizacja zamówień, odbiory towaru, sprawdzanie jakościowe i ilościowe
      StPr/20/0362
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Konserwacja urządzeń melioracyjnych, konserwacja rowów
      StPr/20/0351
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      DOCIEPLENIE FASADY, MALOWANIE, TYNKOWANIE
      StPr/20/0310
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      układanie, naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni brukowej i płytki
      StPr/20/0311

      MUROWANIA TYNK MASZYNOWY
      StPr/20/0309