Kelner

Miejsce pracy: Rynek Mariacki 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługa klientów lokalu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Piotr Zenik "Pamar"
      Adres: Gdańska 27, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Piotr Zenik
      Numer telefonu: 509096005
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv/ skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      wystawianie faktur, wprowadzanie ich do systemu, wypisywanie przelewów, kontakty z kontrahentami (również w języku angielskim), przyjmowanie zamówień
      StPr/21/0426
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Wykładanie towarów zgodnie z procedurą na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie produktów meblarskich. Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów. Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym. Utrzymywanie porządku, wykonywanie zleceń koordynatora. Załadunek mebli.
      StPr/21/0423
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      wg. programu stażu
      StPr/21/0398
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/21/0403

      StPr/21/0404

      prace magazynowe, obsługa wózka widłowego - załadunek palet
      StPr/21/0395
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Montowanie okien w budynkach mieszkalnych i innych obiektach
      StPr/21/0385
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      okuwanie stolarki okiennej (montaż elementów metalowych w oknach PCV)
      StPr/21/0384
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      obsługa klientów lokalu
      StPr/21/0382

      przygotowywanie posiłków
      StPr/21/0377