Monter okien

Miejsce pracy: Bohaterów Warszawy 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Montowanie okien w budynkach mieszkalnych i innych obiektach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Monter stolarki budowlanej (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DOBRE OKNA PODSZUS s.c.
        Adres: Bohaterów Warszawy 2, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Joanna Rychlik
        Numer telefonu: (25) 792 20 85
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        wystawianie faktur, wprowadzanie ich do systemu, wypisywanie przelewów, kontakty z kontrahentami (również w języku angielskim), przyjmowanie zamówień
        StPr/21/0426
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Wykładanie towarów zgodnie z procedurą na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie produktów meblarskich. Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów. Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym. Utrzymywanie porządku, wykonywanie zleceń koordynatora. Załadunek mebli.
        StPr/21/0423
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        wg. programu stażu
        StPr/21/0398
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        StPr/21/0403

        StPr/21/0404

        prace magazynowe, obsługa wózka widłowego - załadunek palet
        StPr/21/0395
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Montowanie okien w budynkach mieszkalnych i innych obiektach
        StPr/21/0385
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        okuwanie stolarki okiennej (montaż elementów metalowych w oknach PCV)
        StPr/21/0384
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        obsługa klientów lokalu
        StPr/21/0382

        przygotowywanie posiłków
        StPr/21/0377