Zamknij

Fakturzystka

Miejsce pracy: Gdańska 95, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: rozliczanie kierowców, wystawianie faktur sprzedażowych, wprowadzanie faktur zakupowych (hurtownia mięsa i wędlin)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 12.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 750 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, handlowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziany staż pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: WAGAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    Adres: Gdańska 95, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Sławomir Michalak
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv/ skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Prowadzenie zajęć dydatktyczno-wychowawczych.
    StPr/18/0726
    wynagrodzenie od od 2 487 PLN

    StPr/18/0727

    rozliczanie kierowców, wystawianie faktur sprzedażowych, wprowadzanie faktur zakupowych (hurtownia mięsa i wędlin)
    StPr/18/0871
    wynagrodzenie od od 2 750 PLN

    układanie towaru, rozwożenie
    StPr/18/0866
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    w/g zawodu
    StPr/18/0864

    montaż okien na terenie Warszawy
    StPr/18/0861
    wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

    kontrola jakości surowców i produktów
    StPr/18/0808
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    pakowanie węży ogrodniczych, nawijanie węży w krążki
    StPr/18/0784

    przygotowanie urządzeń do wykonania zlecenia pod nadzorem, wykonanie produkcji seryjnej pod nadzorem, kontrola wyrobów zgodnie z przepisem kontrolnymi, raportowanie wykonania prac
    StPr/18/0642
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    wykonanie produkcji seryjnej, kontrola wyrobów zgodnie z przepisem kontrolnym,raportowanie pomiarów, raportowanie wykonania prac, komisjonowanie produktu do wysyłki
    StPr/18/0640