Zamknij

Operator koparko-ładowarki

Miejsce pracy: Gdańska 94, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługiwanie koparko-ładowarki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Operator koparkoładowarki
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Jakub Niewiadomski TRANS-KOP
      Adres: Gdańska 94, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jakub Niewiadomski
      Numer telefonu: 506334355
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Dowóz materiałów drogowych na plac budowy
      StPr/21/0608
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      wg. programu stażu
      StPr/21/0609
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Wykładanie towarów zgodnie z procedurą na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie produktów meblarskich. Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów. Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym. Utrzymywanie porządku, wykonywanie zleceń koordynatora. Załadunek mebli.
      StPr/21/0607
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      wznoszenie budynków jednorodzinnych
      StPr/21/0606
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Układanie kostki brukowej
      StPr/21/0586
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      obsługa żurawia jezdniowego
      StPr/21/0587

      obsługiwanie koparko-ładowarki
      StPr/21/0588

      obsługiwanie koparki
      StPr/21/0589

      Dostarczanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/21/0582
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pielęgnacja i strzyżenie psów, przygotowawynie do wystaw
      StPr/21/0583