Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Miejsce pracy: Strefowa 5, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prace magazynowe, obsługa wózka widłowego - załadunek palet
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Wymagania pożądane
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pracodawca: "TYTAN EOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: WYŚCIGOWA 56/E, 53-012 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Tur
      Numer telefonu: 880788161
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv / skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      kontrola jakości materiałów wejściowych, półproduktów i wyrobów gotowych w oparciu o specyfikacje techniczne, nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcji wyrobów pod względem zapewnienia jakości, tworzenie dokumentacji i raportów
      StPr/21/0681
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemów. Przyjmowanie wpłat gotówkowych i dokonywanie wypłat. Prowadzenie dokumentacji z obrotem środkami pieniężnymi. Prowadzenie ewidencji wyposażenia. Sporządzanie sprawozdań.
      StPr/21/0679
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      odbieranie elementów meblowych, pakowanie elementów meblowych, sprawdzanie poprawności wykonywanych elementów, dbanie o porządek na stanowisku pracy
      StPr/21/0667
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Listonosz- doręczanie przesyłek z wykorzystaniem samochodu oraz roweru Obsługa zaplecza- rozliczanie listonoszy, obsługa klienta
      StPr/21/0666
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      przygotowywanie palet do układania worków przez robota układającego, foliowanie i znakowanie
      StPr/21/0661

      obsługa magazynu, dowóz towarów do klienta
      StPr/21/0662
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      prace magazynowe, obsługa wózka widłowego - załadunek palet
      StPr/21/0660
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN