spawacz

Miejsce pracy: Zwycięstwa 17, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji, np. ogrodzeń oraz innych elementów: szafek, drzwi; praca na terenie całej Polski
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 56 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Spawacz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Uprawnienia:
      • Uprawnienia do spawania metodą MIG
      • Uprawnienia do spawania metodą MAG
        Pracodawca: EWKA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Zwycięstwa 17, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Kamal Bouzidi
        Numer telefonu: 798382560, 797538598
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        wg. programu stażu
        StPr/22/0419
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        StPr/22/0420

        StPr/22/0421

        - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
        StPr/22/0416
        wynagrodzenie od od 3 110 PLN

        sprzedaż odzieży męskiej, pomoc w doborze produktów, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie produktów do sprzedaży, zamawianie braków produktów, dbanie o porządek w miejscu pracy
        StPr/22/0388
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        StPr/22/0392

        StPr/22/0395

        StPr/22/0396

        StPr/22/0397

        StPr/22/0408