Zamknij
REKLAMA

Projektowanie stron www. Jak zrobić własną stronę www.

12.42, 02.12.2022 materiał partnera Aktualizacja: 12.42, 02.12.2022
Skomentuj

Wkroczyliśmy w erę prawdziwie nowoczesnych stron internetowych. Teraz wszystkie strony wyglądają całkiem inaczej niż jeszcze kilka lat temu i bardzo dobrze. Dzięki temu użytkownicy mogą poruszać się po sieci po prostu wygodniej i to jest najważniejsze. Mobilne strony internetowe całkowicie zrewolucjonizowały Internet i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

1. Mobilne - dostępne na telefon strony internetowe

Teraz strony www dopasowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane. Dzięki temu właściciel strony oszczędza, bo nie musi budować strony mobilnej. Strona responsywna jest widoczna idealnie na każdego rodzaju ekranie, a co za tym idzie, można się po niej łatwo poruszać.

2. Flat design

Wszystko, co płaskie, jest teraz mile widziane. Płaskie ikony na stronie to przede wszystkim czytelność wszystkich treści i o to właśnie chodzi. Użytkownik nie jest rozproszony na stronie, bo nie ma na niej elementów 3D. Dzięki temu może się skupić na tym, co strona mu przekazuje. Nawet tanie strony internetowe powinny być zbudowane w technologii flat design, bo są po prostu lepiej postrzegane przez użytkowników.

3. Prosta nawigacja

Użytkownik nie może się przebijać przez wiele linków. Jeżeli zbudujemy trudną stronę, to będzie nam też trudniej pozyskać użytkowników. Wszystko przez to, że oni nie będą zainteresowani tym, żeby szukać po kolei konkretnych informacji, tylko pójdą na stronę, na której znajdą je szybciej.

4. Integracja z profilami społecznościowymi

Obecność na Facebooku jest konieczna do tego, żeby można było integrować się z użytkownikami. To od nich zależy to, czy firma zarabia i rozprzestrzenia dalej swoje usługi. Dlatego powinno nam zależeć na tym, żeby projektowanie stron www było wykonane tak, aby użytkownik miał łatwy dostęp do social mediów. Dzięki temu firma osiągnie swoje cele.

5. One page

Jedna strona jest teraz w modzie. Użytkownik może sobie swobodnie skrolować stronę, a wszystkie informacje wyskakują same. To powoduje, że strona wygląda atrakcyjnie. Tworzenie stron internetowych w one page ma przyszłość. Szczególnie gdy chodzi o strony firmowe i portfolio.

 

 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%