Zamknij

Pomoc drogowa - ważne aspekty przy wyborze profesjonalnej firmy

12:40, 09.11.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Pomoc drogowa jest usługą, z której może tak naprawdę skorzystać każdy kierowca. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się, na jakie dokładnie aspekty powinniśmy zwracać uwagę, by mieć gwarancję, że będziemy zadowoleni z konkretnej firmy. Za chwilę poznasz kilka kluczowych kwestii. Wtedy nawiązanie współpracy, będzie dla nas satysfakcjonujące, o ile nie w niektórych sytuacjach nawet zbawienne.

Sprawdź godziny pracy

Nie powinno być dla nas żadnym zaskoczeniem, że dobra firma udzielająca pomoc drogową, powinna być dyspozycyjna przez całą dobę. Żaden z kierowców nie jest w stanie sobie wyobrazić zbyt długiego oczekiwania na wsparcie. Tym bardziej, jeżeli nie podróżował sam, ale na przykład jeszcze z małymi dziećmi. Tym bardziej, że zdarzenie drogowe może wystąpić w dosłownie każdych warunkach. Zaczynając od pięknego, słonecznego dnia na ruchliwej drodze, przy której mamy blisko sklep, a także inne ważne miejsca, nawet węzeł komunikacyjny, by dostać się do domu bez auta. Ale także do zdarzenia może dojść również w czasie mroźnej nocy na środku drogi przebiegającej przez bardzo duży las. Wtedy zbyt długie czekanie na pomoc drogową może okazać się nawet niebezpieczne.

Jedną z takich firm, na którą możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy, jak i również siedem dni w tygodniu, jest - http://glinski-hol.pl/oszustwa-handlarzy-samochodow-nie-dajmy-sie/. Warunkiem skorzystania z usług tej firmy w bardzo krótkim czasie, jest znajdowanie się w regionie, w którym ekipa udziela pomocy. Tym regionem jest głównie Warszawa i okolice. Dokładnie zapoznając się z ofertą firmy, możemy znaleźć nawet wyznaczone dzielnice warszawskie, w których możemy spodziewać się błyskawicznej reakcji. Do takich dzielnic zalicza się przede wszystkim Ursynów, Wilanów, Bemowo, Mokotów, Ochota, Śródmieście, czy też Targówek. W związku z tym, jeżeli dojdzie do awarii samochodu w jednym z tych miejsc, to na pewno nie przyjdzie Ci czekać na pomoc zbyt długo.

Transportowanie maszyn rolniczych tirem

Sprawdź sprzęt

Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest sprzęt, którym dysponuje konkretna firma. Wtedy przynajmniej będziemy mieć pewność, że do czynienia mamy przede wszystkim z firmą gwarantującą nie tylko profesjonalne świadczenie usług, ale również w pełni bezpieczne.

Jeżeli poszukujemy taką firmą, to nasza uwaga powinna być skupiona przede wszystkim na ekipie - http://www.pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/firma. Zaglądając na stronę internetową, bez problemu będziemy mogli zorientować się, z jakim sprzętem będziemy mieli do czynienia. Okazuje się, że maszyny wyróżniają się zróżnicowaną ładownością, a także innymi dodatkowymi funkcjami.

Wśród sprzętów zaliczających się do floty, wymienić można Man TGA 26.41, czyli holownik o ładowności do nawet 14 ton. Jest to sprzęt, który z powodzeniem poradzi sobie z holowaniem samochodów dostawczych, a także maszyn rolniczych i budowlanych. Na pewno możemy z powodzeniem stwierdzić, że umieszczanie pojazdów na lawecie będzie w pełni bezpieczne, ponieważ sprzęt jest wyposażony w innowacyjną wciągarkę elektryczną.

Innym sprzętem, który również zasługuje na uwagę jest Renault Mascott. Wyróżnia się on ładownością wynoszącą do 1,8 tony. Zatem ten sprzęt idealnie sprawdza się w przypadku holowania, jak i również transportowania samochodów osobowych. Jeżeli wezwiesz właśnie tę firmę udzielającą pomoc drogową, to możesz spodziewać się przyjazdu pracownika w tym właśnie pojeździe.

Holowanie samochodu osobowego autolawetą

Takim pojazdem również o niewielkiej ładowności, ponieważ wynoszącej około 1,7 tony, jest Citroen Jumper.

Do jego największych zalet zalicza się to, że oprócz holowanego pojazdu, pracownik może również zabrać ze sobą wszystkich pasażerów i kierowcę, którzy jechali uszkodzonym samochodem. To jest na pewno bardzo ważny aspekt, szczególnie jeżeli wszystkie podróżujące osoby, nie mają innego sposobu do tego, żeby przedostać się do domu lub chociaż miejsca, z którego zostaną odebrani.

Usługi dodatkowe

Już wiemy, że powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to, czy firma jest w stanie przyjechać do nas o każdej porze dnia i nocy. Ponadto nasza uwaga powinna być skierowana także na sprzęt, którym się posługuje dana firma. Nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że czasem nasza współpraca z firmą udzielającą pomoc drogową, może przerodzić się w zupełnie inny wymiar. Wszystko będzie zależeć od tego, jakimi dodatkowymi usługami wyróżniać się będzie wybrana przez nas ekipa.

Wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy - http://www.pomocdrogowalublin.pl/cennik/. Rzeczywiście jest to idealny przykład firmy dysponującej holownikami, która wykorzystuje je nie tylko do holowania pojazdów, ale również do świadczenia usług transportowych. Właśnie w przypadku tej firmy mamy do czynienia z transportem samochodów osobowych, dostawczych, a także maszyn rolniczych i budowlanych. Okazuje się, że transport świadczony jest nie tylko na terenie Polski, ale również poza jego granicami.
W takim razie jak się można domyślać, z takiej usługi bardzo często korzystają osoby, którym zależy na sprowadzeniu konkretnego pojazdu do Polski.

Oczywiście warto wziąć pod uwagę, że takie sprawy powinny być ustalane na samym początku. Przynajmniej nie będziemy mieli wątpliwości, że na transport do zupełnie innego kraju, przyjdzie nam sporo czekać. Tak jak w przypadku pomocy drogowej, takie usługi świadczone są od ręki, tak już transport pojazdów jest kwestią do uzgodnienia.

Warto mieć na uwadze, że mamy do czynienia również z wieloma innymi usługami. Do nich zalicza się między innymi opcja związana z umieszczeniem samochodu w warsztacie należącym do tej samej firmy lub pozostawieniem go na strzeżonym parkingu. Dodatkowo bardzo często kierowcy mogą skorzystać również z takiego rozwiązania, jakim jest wypożyczenie auta zastępczego. Takie dodatkowe usługi powodują, że nagle przestajemy się przejmować zepsutym lub też uszkodzonym samochodem. Ponieważ niemalże natychmiast nasza podróż może być dalej kontynuowana. Natomiast po powrocie zastaniemy naprawiony samochodów, który znowu będzie zdalny do jazdy.

Transport autolawet

Mając na uwadze wszystkie powyższe kwestie, znalezienie dla siebie odpowiedniej firmy, nie zajmie nam zbyt wiele czasu. A przynajmniej będziemy mieli gwarancję tego, że będziemy jak najbardziej zadowoleni ze wszystkich świadczonych usług. W końcu chodzi nie tylko o samo holowanie pojazdu we wskazane miejsce, ale również o rozwiązanie wszelkich problemów związanych z tą nieprzyjemną przygodą.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone