Zamknij
REKLAMA

Logo firmy – gdzie je pokazać, by klient na pewno zapamiętał?’

20:29, 04.04.2022 | .

Logo firmy – gdzie je pokazać, by klient na pewno zapamiętał?’

 

Logo firmy dla wielu przedsiębiorców jest najważniejszym, najbardziej rozpoznawalnym znaczkiem. Nic więc dziwnego, że decydując się na promocję, reklamę i inne sposoby rozprzestrzenienia wieści o marce, bardzo często korzysta się z logo. Ma ono ogromną moc i warto o tym pamiętać. Świetnym sposobem na to, aby firma zyskała uznanie i by była nieustannie rozchwytywana, są gadżety reklamowe. Sprawdź, gdzie możesz śmiało umieścić logo firmy, aby było duże, widoczne i przyciągało uwagę.

Niezwykle oryginalne artykuły promocyjne

W sytuacji, kiedy szukasz gadżetu ściśle nawiązującego do Twojego biznesu, warto postawić na dość oryginalne akcesoria. Przykładem może być parasol reklamowy, który doskonale sprawdzi się w strefach dla klientów, takich jak ogródki restauracyjne, ogródki przy kawiarniach i wiele innych. Ogromną zaletą takiego gadżetu jest fakt, że chroni często nie tylko klientów, również pracowników. Ponadto, są doskonałym nośnikiem reklamy z dużą powierzchnią na logo. Potencjalni klienci z pewnością dostrzegą reklamę z daleka.

Kolejna ciekawa opcja reklamowa to krzesło reżyserskie. Jest wyjątkowym narzędziem promocji i sprawdzi się w kinach plenerowych czy w wielkich salach kinowych. Fantastycznie nada się do wszelkiego rodzaju stref przeznaczonych dla relaksu, ale również w biurach czy na stoiskach promocyjnych. Warto zadbać o to, by krzesło było dobrej jakości, a nadruk przykuwał uwagę.

Gadżety praktyczne, czyli przedmioty, które mogą się przydać

Choć oryginalne gadżety wybierane są bardzo często, zazwyczaj nie są to duże ilości. Co innego w przypadku gadżetów promocyjnych, które są jednocześnie bardzo praktyczne. Do najbardziej popularnych, a jednocześnie efektownych należą długopisy. Obecnie nie są to jedynie zwykłe, plastikowe długopisy. W firmach promocyjnych znajdziesz wysokiej jakości długopisy z dużą powierzchnią reklamową, długopisy znanych marek, długopisy drewniane, bambusowe, metalowe. Sprawia to, że wybór jest ogromny, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Breloki do kluczy to kolejny typ praktycznych, przydatnych gadżetów. W zależności od jego wielkości, można umieścić na nim spore logo firmy.

Kubek z logo firmy to jedna z lepszych propozycji praktycznych gadżetów. Może być użytkowany jako naczynie do picia herbaty w domu, w biurze, a jeśli ktoś ma za dużo kubków, można śmiało wykorzystać kubek jako stojak na długopisy czy coś podobnego.

Akcesoria eventowe – sprawdź, na co postawić

Jeśli Twoja firma reprezentuje branżę, w której wyjazdy na eventy czy konferencje to coś normalnego, stałego, w takiej sytuacji warto zainwestować w akcesoria eventowe, dzięki którym odpowiednio zaprezentujesz swój fach. Wtedy sprawdzą się koszulki z nadrukiem, czapki z daszkiem czy termosy. Na venty możesz przygotować również eko gadżety, które nie tylko sprawdzą się jak przedmioty codziennego użytku, ale również dodatkowo wpiszą się w oczekiwania ekologicznych miłośników, którzy dbają o naturę i chcą, aby inni również zainteresowali się środowiskiem.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%