Zamknij
REKLAMA

Najlepsze aktywności w czasie wyjazdów firmowych

00:00, 05.05.2022 | materiał partnera

Jeśli Twoja firma organizowała aktywności z ramach weekendowego pobytu integracyjnego za miastem – to pora sobie o tym przypomnieć. 2 lata pandemii nie wystarczą, by Twój zespół zapomniał o dobrej zabawie i mile spędzonym czasie poza pracą. Trzeba jednak pamiętać, że rynek się zmienia, a co za tym idzie, oczekiwania, sposób organizacji i realia również są nieco inne. Na co warto zwrócić uwagę? Co najlepiej robić podczas wyjazdów integracyjnych? Komu należy zaufać w kwestii organizacji takich zajęć? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Po pierwsze – czas musi być zorganizowany

To nie jest turnus z fabryki ciężarówek z lat 70tych. Nie wystarczy już „rzucić” ludzi za miasto, puścić samopas i oczekiwać, że im to wystarczy. Dzisiejsi pracownicy chcą zając się czymś ciekawym, spędzić wolny czas w sposób kreatywny i ciekawy. Dlatego warto pomyśleć o śmiesznych ale i interesujących zajęciach, które doskonale wpiszą się w taki właśnie pobyt.

Warto przejrzeć oferty specjalistów od wydarzeń. Wiodąca na rynku firma eventowa z Warszawy jaką jest Argentum Event, proponuje na przykład „igrzyska firmowe” czyli zestaw zabawnych konkurencji a’la sportowych, w trakcie których uczestnicy mają okazję do ruchu, śmiechu i przedniej zabawy w atmosferze niegroźnej rywalizacji. Ta sama firma przedstawia także opcję gry scenariuszowej na bazie fenomenalnego serialu „The Game”, podczas której zawodnicy będą grać o „życie” (oczywiście z przymrużeniem oka).

Po drugie Odpowiednia organizacja

Zarządzanie zabawą to wbrew pozorom trudne zadanie. Od pomysłu do wykonania droga jest daleka, a ilość detali, możliwych kosztów i niuansów mnoży się z każdą godziną planowania wypadu dla swojej firmy. Poważni przedsiębiorcy zlecają te zadania firmom powołanym właśnie do tego celu. W Warszawie na przykład, najlepszą estymą w tym względzie cieszy się wspomniana już agencja Argentum Event, przede wszystkim ze względu na duże doświadczenie i imponujące portfolio. Nienaganna opinia „na rynku” i świetne realizacje sprawiają, że agencja ta przekonuje, że nie warto bawić się w animatora i menadżera jednocześnie, jeśli nie ma się o tym pojęcia. Rozwiązanie jest pod ręką.

Po trzecie – dobry motyw, dobry klimat

Imprezy tematyczne to absolutnie genialny pomysł w trakcie kilkudniowej imprezy poza miejscem zamieszkania i miejscem pracy. Teleturnieje stylizowane na popularne programy telewizyjne, imprezy kręcące się w okół klimatu PRL albo „Alicji w krainie czarów” czy Jamesa Bonda to motywy, które bardzo przyciągają uczestników. Na jeden wieczór wcielamy się w kogoś zupełnie innego i zaspokajamy potrzebę naszego wewnętrznego dziecka. Gry terenowe to także hit ostatnich miesięcy. Na przykład „Sabotażysta”, gdzie próbujemy dojść do rozwiązania, a jedna z osób próbuje nam te plany pokrzyżować. Gry scenariuszowe sprawdzają się fenomenalnie w miejscach, gdzie dominuje przyroda. Polecamy tu „Las Zbrodni”, czyli grę w której zespół rozwiązuje zagadkę kryminalną. Możliwości jest bez liku i ogranicza nas jedynie budżet i kreatywność nasza i agencji, której zaufamy.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%