Zamknij

Pożyczka ekspres na konto

10:15, 02.09.2020 | materiały partnera

Zdarzył Ci się nieprzewidziany wypadek? Ciągle odsuwasz myśli o urlopie, bo nie chcesz nadwyrężać domowego budżetu? A może zbliżają się święta albo rok szkolny, a w tym czasie masz więcej wydatków? Szybka pożyczka na raty sprawi, że jeszcze tego samego dnia będziesz miał pieniądze na koncie a dogodne terminy rat, że będziesz mógł dostosować spłatę do swoich możliwości.

Jak skorzystać?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie się udać, żeby skorzystać z takiej opcji, odpowiedź pewnie cię zaskoczy – nigdzie. To właśnie jedna z największych zalet szybkich pożyczek. Można je otrzymać bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie komputer czy telefon z dostępem do internetu, a samo wypełnienie wniosku zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy podać tam podstawowe dane oraz numer konta, na który ma trafić kwota pożyczki. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze trafią na konto w ten sam lub następny dzień. Co jest bardzo ważne, nie trzeba mieć zaświadczenia o dochodach.

Wiele firm udzielających pożyczek w internecie obsługuje również klientów z tak zwanym złym BIK-iem. Szybka pożyczka jest więc dostępna także dla tych, którzy mają złą historię kredytową, zalegali z opłatami czy mieli inne problemy płynności finansowej.

Korzystaj więcej niż raz

Przeglądając oferty różnych form pożyczkowych z pewnością zauważysz, że ofert jest naprawdę wiele. Dlatego szybka pożyczka na raty to także możliwość przystąpienia do programów lojalnościowych. W zamian za korzystanie można otrzymać korzystne warunki kolejnej, lub nawet pieniądze w zamian za polecenie innej osobie.

Szybka pożyczka na raty to doskonała opcja dla każdego kto potrzebuje dodatkowej gotówki. Zerowe lub bardzo niskie oprocentowanie sprawia, że całkowita kwota do spłaty pokrywa się z tą wnioskowaną. Opłat związane z uruchomieniem też nie są wysokie. Dodatkowo warto zaznaczyć, że klient ma także możliwość wyboru dnia spłaty raty oraz ich ilości. To sporo ułatwienie, dzięki czemu możemy wybrać opcję na miarę naszych możliwości.

Pieniądze na klik

Zarówno umowa i regulamin są w formie elektronicznej. Dzięki temu z uruchomieniem pożyczki nie musimy czekać aż zostaną one przesłane do centrali czy innego oddziału. Akceptuje się jej poprzez kliknięcie na formularzu. Zanim to jednak zrobimy warto dokładnie przeczytać warunki i sprawdzić czy wszystkie się zgadzają. W przypadku pytań czy wątpliwości nie bójmy się zapytać. Warto przeglądnąć opinie innych i porównać warunki kilku opcji.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%