Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Technik/Instalator systemów zabezpieczeń

Data dodania: 2020-11-03 15:04:10ID: 247

660Pokaż numer[email protected]

Firma Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

Montaż i serwis systemów alarmowych, pożarowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej.

Wymagania:
Prawo jazdy Kat B
Dyspozycyjność
Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m
Niekaralność

Mile widziane:
Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektroniczne/mechaniczne)
Doświadczenie w branży zabezpieczeń systemów alarmowych
Doświadczenie w i instalacji serwisowaniu w/w systemów
Znajomość zagadnień i umiejętność konfiguracji systemów
Wpis na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego - PZT
Uprawnienia SEP
Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego
Certyfikaty ukończonych kursów

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę
Samochód służbowy
Narzędzia
Praca w dynamicznym zespole
W firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV