Zamknij
REKLAMA

Pijany kierowca wjechał w ekrany dźwiękochłonne w Węgrowie [RAPORT KPP]

16:00, 06.04.2021 | KPP w Węgrowie
FOT: https://www.zielonanews.pl/policjanci-maja-nowe-alkomaty-teraz-kontrole-beda-latwiejsze-zdjecia-21270/
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę. Nie wsiadajmy za kierownicę znajdując się pod działaniem alkoholu.

29 marca w m. Zając mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Scania, w obszarze niezabudowanym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjeżdżając na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Kierujący został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w m Łochów obywatel Łotwy, kierując pojazdem ciężarowym marki Mercedes podczas wykonywania manewru omijania nie zachował ostrożności i uderzył w stojący pojazd marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

30 marca w m. Śnice mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Ford wykonując manewr wyprzedania nie upewnił się, że zrobi to bezpiecznie w wyniku czego jadący z naprzeciwka Opel aby uniknąć czołowego zderzenia zjechał na lewy pas uderzając w tylne koło pojazdu ciężarowego. Kierujący Fordem, aby uniknąć zderzenia czołowego z Oplem zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący Oplem doznał obrażeń ciała.

1 kwietnia w m. Drgicz mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Mazda zderzył się z łosiem, który wybiegł z lasu. Nikt nie doznał obrażeń.

2 kwietnia w m. Liw mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Skoda zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Stoczek mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie zachował należytej ostrożności i zjeżdżając na lewy pas doprowadził do zderzenia z Hyundaiem, którego kierujący podjął manewr wyprzedzania. Nikt nie doznał obrażeń.

3 kwietnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel znajdował się w stanie nietrzeźwości ( 0,47 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu), nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem  i zjechał na prawe pobocze, a następnie przejeżdżając przez strefę zieleni  uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Dwóch pasażerów w wyniku doznanych obrażeń zostało przewiezionych do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

4 kwietnia w m. Brzuza mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen znajdował się w stanie nietrzeźwości (0,75 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu), tracąc panowanie nad pojazdem uderzył w ogrodzenie. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%