Zamknij
REKLAMA

88-latka zgubiła się na grzybach. Znalazł ją policyjny śmigłowiec

09:13, 14.09.2021 | Policja
fot. Policja
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. 88-letnia mieszkanka gminy Sadowne wyszła na grzyby i długo nie wracała. Zaniepokojona rodzina powiadomiła służby. Na szczęście poszukiwania miały szczęśliwy finał.

W sobotę odnaleziono poszukiwaną 88-letnią kobietę, która wyszła na grzyby. W akcje poszukiwawczą oprócz policjantów zaangażowani byli również strażacy z PSP i OSP - w sumie ok. 150 osób, policyjny śmigłowiec i psy tropiące.

W piątek, 10 września, 88-letnia mieszkanka gminy Sadowne wyszła na grzyby i nie wróciła do domu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety. Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie ogłosił alarm i rozpoczęto poszukiwania, w które zaangażowali się także strażacy z Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej, poszukiwania prowadzono z użyciem dwóch psów służbowych.

W sobotę rano wznowiono akcje poszukiwawczą z użyciem policyjnego śmigłowca z Komendy Głównej Policji, z którego policjanci z KP Łochów dostrzegli kobietę w rejonie lasu w miejscowości Kołodziaż-Rybie. 

Odnaleziona kobieta była wyziębiona. Szybko została udzielona jej pomoc medyczna.

W poszukiwania zaangażowanych było ok. 150 osób. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

(Policja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%