Zamknij
REKLAMA

Festiwal Mistrza Twardowskiego

17:23, 16.09.2021 | UM w Węgrowie
REKLAMA

W dniu 9.09.2021r. uczestnicy Festiwalu Mistrza Twardowskiego spotkali się przed budynkiem Węgrowskiego Ośrodka Kultury. Następnie w barwnym korowodzie przemieszczono się na Rynek. Pięknie przebrane w różne stroje prezentowały się dzieci z węgrowskich przedszkoli i uczniowie ze szkół podstawowych.


Korowód był prowadzony przez dzieci z Przedszkola Nr 3, Amelkę Małkowską i Adasia Komudę, oczywiście przez Pana Twardowskiego, w którego postać wcielił się Sławomir Ługowski w towarzystwie Pani Twardowskiej odgrywanej przez Panią Wandę Gajewską oraz przez Burmistrza Węgrowa Pana Pawła Marchelę i Zastępcę Burmistrza Panią Halinę Ulińską przebranych w stroje z dawnej epoki.

Aktorzy Teatru Amatorskiego działającego przy Węgrowskim Ośrodku Kultury przedstawili w kilku odsłonach sceny widowiska o Twardowskim. Podczas Festiwalu wszyscy mogli podziwiać pięknie przygotowane występy przez przedszkola i szkoły. Uczestnicy Festiwalu świetnie bawili się, dopisywała piękna, słoneczna pogoda.
Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela podziękował dyrektorom przedszkoli, szkół, Teatrowi Amatorskiego i Węgrowskiemu Ośrodkowi Kultury za przygotowanie Festiwalu.


UM w Węgrowie
 

(UM w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%