Zamknij
REKLAMA

Lekcja WF z Moniką Pyrek

09:50, 15.11.2021 | GL
fot. GŁ
REKLAMA

5 listopada 2021 na długo pozostanie w pamięci uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łochowie. Tego dnia szkołę odwiedziła pięciokrotna medalistka Mistrzostw Świata, trzykrotna medalistka Mistrzostw Europy, czterokrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich, która 68 razy ustanawiała rekord Polski w skoku o tyczce - Monika Pyrek.


Kinder Joy of moving, alternatywna lekcja WF, z takim projektem edukacyjnym Fundacja Moniki Pyrek zawitała właśnie do Łochowa. W ramach tego wydarzenia ponad 300 uczniów szkoły uczestniczyło w fantastycznej zabawie. Do aktywnego udziału w zajęciach dopingowali wolontariusze z Fundacji, oraz Gość Specjalny Joanna Fiodorow trzykrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich, medalistka Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w rzucie młotem.

Spotkanie otworzył Burmistrz Łochowa – Robert Gołaszewski, oraz Anna Kaszuba Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach, Burmistrz  życzył uczestnikom udanej zabawy, sam również spróbował swoich sił na nowoczesnym obwodzie stacyjnym. 
- Chcemy pokazać dzieciom, że sport jest przede wszystkim dobrą zabawą i frajdą. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu dzieci i młodzież traktują to jako atrakcję, a my przemycamy to w ruch - mówiła Monika Pyrek.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, worki na sprzęt, autografy  i zdjęcia naszych Gwiazd. Uśmiechów i radości nie było końca. Sześć godzin upłynęło bardzo szybko.

Na koniec spotkania Dyrektor szkoły Adam Mioduszewski podziękował Monice Pyrek za wspaniały pomysł i świetnie przeprowadzone zajęcia.

(GL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%