Zamknij
REKLAMA

Kolizje i wypadki, dwa potrącenia psów [RAPORT KPP]

21:31, 24.11.2021 | .
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność podczas opieki nad zwierzętami.

15 listopada w Łochowie mieszkaniec powiatu radomskiego, kierując pojazdem marki Dodge niewłaściwie przejeżdżał przez rondo, czym doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

16 listopada w Węgrowie mieszkaniec naszego powiatu kierując seatem uderzył w psa, który wbiegł na jezdnię z nie zamkniętej posesji. Kierujący nie odniósł obrażeń, ale niestety zwierzę nie przeżyło zderzenia.

17 listopada w Węgrowie kierująca pojazdem marki Renault, wykonując manewr cofania uszkodziła prawidłowo zaparkowany pojazd marki Chrysler. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Węgrowie kierująca fordem cofając uszkodziła pojazd marki Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

19 listopada w Łochowie mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, kierując toyotą uderzył w psa, który wbiegł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Gwizdałach mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Alfa Romeo nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją opla, w wyniku czego najechała na jego tył.  Nikt nie doznał obrażeń.

20 listopada w Liwie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierujący volkswagenem wykonując manewr skrętu w lewo uderzył w wyprzedzający go w tym czasie pojazd marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

Również 20 listopada w Łochowie kierująca pojazdem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Iveco, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%