Zamknij
REKLAMA

Miał 4 promile i dożywotni zakaz prowadzenia. Spowodował wypadek w Toporze

10:43, 06.12.2021 | mł.asp. Monika Księżopolska
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

29 listopada w Międzylesiu mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia także w Międzylesiu mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Suzuki nie zachował należytej ostrożności podczas omijania stojącego na poboczu drogi skody doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

29 listopada w Stoczku kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki SCANIA doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie mieszkanka powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki Hyundai nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła  w tył oczekującego na możliwość  skrętu w lewo na posesję pojazdu marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.

30 listopada w Żeleźnikach mieszkaniec powiatu sokołowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Man podczas manewru cofania uderzył w unieruchomiony pojazd marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

01 grudnia w Grębkowie  mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując skodą podczas  manewru wymijania, na łuku drogi wpadł w poślizg, doprowadził do zderzenia z pojazdem Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, podczas prac drogowych uderzył elementem ładującym koparki w jadącą skodę. Nikt nie doznał obrażeń.

02 grudnia w Liwie mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Hyundai podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Iveco. Nikt nie doznał obrażeń.

04 grudnia w Dąbrowie obywatel Egiptu kierujący pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków na drodze następnie zjechał do rowu. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Toporze mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości (4 promile alkoholu) podczas wykonywania manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Lexus. Ponadto posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł.asp. Monika Księżopolska

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%