Zamknij
REKLAMA

Wspólne posiedzenie zarządów powiatów

12:58, 13.05.2019 | powiatwegrowski.pl
REKLAMA

W poniedziałek 29 kwietnia odbyło się pilotażowe spotkanie z udziałem Prezesa PKS Sokołów Podlaski S.A. Krzysztofa Dębińskiego i Zarządów Powiatu Sokołowskiego i Węgrowskiego.


Tematem przewodnim spotkania była komunikacja publiczna świadczona przez PKS Sokołów Podlaski S.A. na terenie powiatu sokołowskiego i węgrowskiego. Dokonano analizy sytuacji sokołowskiego PKS-u oraz oceniono aktualnie wytyczone linie komunikacyjne.

W trakcie kolejnych spotkań opracowana zostanie strategia rozbudowy linii komunikacyjnych w oparciu o nowy program rządowy dotyczący połączeń lokalnych.

(powiatwegrowski.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone