Zamknij

Raport drogowy. Kolizje i nietrzeźwi kierujący

13:16, 03.09.2019 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

27 sierpnia w Łochowie 34-letni mężczyzna kierując pojazdem marki Daf wraz z naczepą, zjeżdżając z drogi na stację paliw, nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego najechał na pozostawiony tam pojazd marki Subaru. Nikt nie poniósł obrażeń. 

28 sierpnia w miejscowości Płatkownica 24-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując samochodem osobowym audi, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki audi. Nikt nie poniósł obrażeń.

30 sierpnia w Czaplach, kierujący pojazdem marki skoda w trakcie manewru wyprzedzania uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy Ursus. Kierowca ciągnika został zabrany do szpitala. 

31 sierpnia w Kamionnie 33-letni mieszkaniec pow. wołomińskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu w organizmie) i nie posiadając stosownych uprawnień kierował pojazdem. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

W tym samym dniu w Węgrowie na ul. Słowackiego 65-letni rowerzysta, będąc w stanie nietrzeźwości (blisko 1 promil alkoholu w organizmie) wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki fiat. Rowerzysta doznał obrażeń ciała.

 

 M/K KPP w Węgrowie

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA