Zamknij
REKLAMA

Centrum Medycyny Rodzinnej „Hipokrates” zaprasza pacjentów. Odnowiona przychodnia oficjalnie otwarta

12.52, 16.09.2022 .
REKLAMA

W czwartek 18 sierpnia w Centrum Medycyny Rodzinnej „Hipokrates” w Węgrowie odbyło się oficjalne otwarcie nowo wybudowanej części. Gościem wydarzenia był Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, który wspólnie z właścicielami oraz personelem przychodni przeciął symboliczną wstęgę.

Przychodnia „Hipokrates” mieści się przy ul. Gdańskiej 80E i w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Dziś znany węgrowskiej społeczności „Hipokrates” stał się centrum medycznym, w którym szybko, bez stania w wielogodzinnych kolejkach można dostać jakościowe świadczenia w nowoczesnych, świetnie wyposażonych wnętrzach. A to wszystko w miłej atmosferze, który zapewnia uśmiechnięty personel.

To, co często kojarzy się z wizytą u lekarza, to nerwowa atmosfera, stare, zaniedbane korytarze i strata czasu. Jak mówi lekarz alergolog, a zarazem współwłaścicielka przychodni Anna Sołowińska, w „Hipokratesie” personel każdego dnia dąży do tego, aby przełamywać te negatywne stereotypy.- Przychodnia oficjalnie działa od października 2020 roku, z powodu pandemii, nie mogliśmy wcześniej zrobić oficjalnego otwarcia, dlatego dziś chcemy symbolicznie uczcić ten moment. W budynku, w którym znajduje się przychodnia została dobudowana duża część na parterze oraz piętro. W naszej działalności mamy konkretną misję - chcemy żeby to było miejsce przyjazne dla pacjentów oraz personelu, chcemy opiekować się całymi rodzinami, dbamy o komfort - zapisujemy pacjentów na konkretne godziny na wizyty lekarskie i zabiegi pielęgniarskie, robimy także badania laboratoryjne, robimy badania USG, przyjmują u nas lekarze rodzinni, pediatrzy, jest także opieka pielęgniarska oraz położnicza. Oprócz medycyny rodzinnej, zaprosiliśmy do współpracy specjalistów w gabinetach prywatnych. Na ten moment mamy kardiologa, ortopedę, neurologa dziecięcego oraz alergologa. Chcemy poszerzać współpracę, żeby przygotować się do opieki koordynowanej, która wejdzie w
życie od października 2022. Już dziś zapraszamy wszystkich do naszej przychodni
– mówiła podczas oficjalnego otwarcia lek. Anna Sołowińska.

Właściciele przychodni oprowadzili gości po nowoczesnych gabinetach, a w dalszej części oficjalnej nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi.
Głos zabrał także Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, który przyznał, że wyremontowany obiekt zrobił na nim ogromne wrażenie.
- Bardzo się cieszę, że na mapie miasta Węgrowa pojawia się kolejne miejsce, które podnosi jakość świadczonych usług medycznych, dzięki temu pojawiają się możliwości korzystania z kompleksowej opieki, a to jak jest to istotne chyba najdobitniej pokazała pandemia. W ostatnich latach bardzo zmieniły się standardy. Dzisiaj przychodnia, gabinet lekarski już nie kojarzy się z czymś przykrym, mało atrakcyjnym. Dziś to miejsce, do którego gdy się przychodzi, to choć nie robi się tego dla przyjemności, to odczuwa się komfort i ma się wspaniałe warunki. Począwszy od lokalizacji, skończywszy na tym co najważniejsze – dostępności do usług medycznych i możliwości dokonywania wyboru. Gratuluję tego oficjalnego otwarcia, niech Ci którzy tutaj przychodzą otrzymują pomoc i niech zdrowieją. Niech ten cel w dalszym ciągu przyświeca państwa działalności – powiedział burmistrz Paweł Marchela.

Oprócz atrakcyjnych wnętrz, szerokiego wachlarzu oferty usług medycznych, dostępności lekarzy rodzinnych oraz specjalistów, „Hipokrates” zadbał o atrakcyjne otoczenie wokół przychodni. Do dyspozycji pacjentów jest duży parking, a także zadbany, zielony skwer.

Przychodnia oferuje świadczenia na NFZ oraz prywatną specjalistyczną opiekę. Jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00. 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%