Zamknij
REKLAMA

Wypadki i kolizje na drogach powiatu. Jedna ofiara śmiertelna

12:01, 25.11.2019 | KPP w Węgrowie/fot. OSP Budziska
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

18 listopada w Grębkowie doszło do kolizji.
- Kierujący oplem wykonując manewr skrętu w prawo z lewego pasa ruchu uderzył przednim prawym błotnikiem i zderzakiem w pojazd VW. Nikt nie doznał obrażeń – poinformowała rzeczniczka KPP w Węgrowie.

20 listopada do wypadku doszło w Gwizdałach. Mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem ciężarowym marki Man uderzył w kierującego skuterem, który jadąc przed nim podjął manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia, kierujący skuterem poniósł śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

22 listopada w Budziskach mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu, który wykonywał manewr skrętu w lewo, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze, po czym zjechał do przydrożnego rowu.  Nikt nie doznał obrażeń. 

W tym samym dniu w Łochowie mieszkaniec powiatu łukowskiego kierując pojazdem marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze po czym wjechał do przydrożnego rowu. Pojazd przewrócił się na bok, a kierujący trafił do szpitala. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

(KPP w Węgrowie/fot. OSP Budziska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone