Zamknij
REKLAMA

Kolizje na drogach powiatu

11:12, 09.12.2019 | Monika Księżopolska KPP w Węgrowie
REKLAMA

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

28 listopada w miejscowości Grabiny 90-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując ciągnikiem rolniczym stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas, uderzając w pojazd marki Iveco, który w tym czasie go wyprzedzał. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

W tym samym dniu w Łochowie na Al. Węgrowska mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki Infiniti wjeżdżając na skrzyżowanie z ruchem okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Seat , który znajdował się na tym skrzyżowaniu w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.    

30 listopada w Węgrowie na ul. T. Kościuszki mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą. Nikt  nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Tończy mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Audi podczas manewru wyprzedzania uderzyła w skręcający  w lewo samochód marki VW. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

2 grudnia w miejscowości Łojew mieszkaniec pow. ostrołęckiego kierując pojazdem marki Iveco najechał na tył pojazdu Audi, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. 

3 grudnia w Suchodole mieszkaniec pow. katowickiego kierując pojazdem marki Peugeot w trakcie wymijania się z pojazdem Volvo przekroczył oś jezdni, w skutek czego zderzył się lewym lusterkiem z prawidłowo poruszającym się Volvo. Nikt nie doznał obrażeń. 

5 grudnia w Węgrowie na ul. Gdańskiej mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Dacia, którego kierująca również nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją Peugeota w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń. 

7 grudnia w Płatkownicy mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Skoda nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Honda, wykonującego manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

(Monika Księżopolska KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone