Zamknij
REKLAMA

Wypadki na drogach. Nietrzeźwy kierowca i śmiertelne potrącenie

11:23, 17.02.2020 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.


10 lutego w Łochowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault na przejściu dla pieszych potrącił kobietę korzystającą z przejścia. Nie doznała ona poważnych obrażeń ciała. 

W tym samym dniu Starejwsi na ul. Szkolnej, mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Fordem doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

11  lutego w miejscowości Chojeczno – Sybilaki mieszkaniec pow. siedleckiego znajdując się stanie nietrzeźwości ( 0,77 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) kierował  nieoświetlonym ciągnikiem rolniczym i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym z naprzeciwka Seatem. Kierujący ciągnikiem trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi PP w Korytnicy.

14 lutego w Paplinie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie zachowała bezpiecznej odległości i nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzyła w pojazd marki Renault. Nikt nie doznał obrażeń. 

W tym samym dniu w Jartyporach mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Opel doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń. 

14 lutego w Sadownem mieszkaniec pow. podlaskiego, kierując pojazdem marki Daf wraz z naczepą potrącił pieszą przechodzącą w miejscu nie dozwolonym, która w wyniku obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone