Zamknij
REKLAMA

Wojciech Olton najpopularniejszym dzielnicowym 2019 roku

14:02, 18.02.2020 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

Od 2 stycznia Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie prowadziła XI edycję konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2019 roku. Zwycięzcą został mł. asp. Wojciech Olton z Posterunku Policji w Korytnicy. 

Na dzielnicowego z gminy Korytnica głosowało  371 osób. Mł. asp. Wojciech Olton służbę w Policji pełni od maja 1999 roku, natomiast dzielnicowym gminy Korytnica jest od stycznia 2018 roku.

- „Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2019” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym,  przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów - poinformowała rzeczniczka KPP w Węgrowie, sierż.sztab. Monika Księżopolska.

Drugie miejsce w plebiscycie zajął asp. sztab. Waldemar Siwiecki (100 głosów), dzielnicowy gminy Sadowne, pełniący służbę w Komisariacie Policji w Łochowie. Trzecie miejsce na podium przypadło mł. asp. Marcinowi Mikołajczukowi (80 głosów), dzielnicowemu gminy Liw z KPP w Węgrowie. 

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA