Zamknij

Kilka kolizji i dwa zniszczone ogrodzenia

14:17, 27.04.2020 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

20 kwietnia w Węgrowie kierujący pojazdem marki VW w trakcie wykonywania manewru cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Suzuki. Nikt nie doznał obrażeń.

22 kwietnia w Budziskach mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Honda nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi, a następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Zawadach mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Honda nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Nikt nie doznał obrażeń.

25 kwietnia w Łochowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany pojazd Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA