Zamknij
REKLAMA

Niebezpiecznie na drogach! [RAPORT KPP]

12:38, 28.07.2020 | mł. asp. Monika Księżopolska/fot. Pixabay
REKLAMA

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

21 lipca  w miejscowości Łopianka mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi  z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo i betonowy słup trakcji elektrycznej. Kierująca oraz pasażerka z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w Czerwonce mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault podczas wykonywania manewru skrętu w prawo uderzyła w prawidłowo jadący motocykl. Nikt nie doznał obrażeń.

22 lipca w Starejwsi mieszkaniec pow. wołomińskiego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Toyota, która z kolei najechała na tył pojazdu marki Nissan. Nikt nie doznał obrażeń.

23 lipca w Leśnogórze mieszkaniec pow. węgrowskiego będąc w stanie nietrzeźwości (0,89 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) kierował pojazdem marki BMW, następnie na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Pasażer w wyniku doznanym obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrów.

24 lipca w Budziskach mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierujący pojazdem marki Lupoo, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył samochodu marki SAAB. Nikt nie doznał obrażeń.

25 lipca w miejscowości Polków-Sagały mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu Hondą, w wyniku czego doszło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń. 

26 lipca w Łochowie mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Peugeot uderzyła w tył unieruchomionego pojazdu marki Audi, który następnie uderzył w tył Toyoty. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Trzebuczy mieszaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Opel Insigna podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo z przeciwnej strony pojazdowi marki Opel Zafira doprowadzając do zderzenia. W następstwie tego zdarzenia jadące za Oplem BMW nie zachowując bezpiecznej odległości uderzyło w jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

(mł. asp. Monika Księżopolska/fot. Pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA