Zamknij
REKLAMA

W poszukiwaniu zaginionego artefaktu - gra miejska w Węgrowie już 1 sierpnia

15:24, 29.07.2020 | INF. PRASOWA
REKLAMA

Witajcie! Nazywam się Rodrik Willenrod i przybyłem tu, aby ocalić moje królestwo. A wy najwidoczniej zostaliście wybrani, żeby mi towarzyszyć. Potrzebuję magicznego przedmiotu, który pomoże mi pokonać smoka, który zaatakował moje państwo. Mój czarodziej wysłał mnie tu, żebym go odnalazł. Od tej chwili jesteście moją drużyną. Mam w tym świecie do załatwienia kilka spraw. Moja drużyno wysyłam was na poszukiwanie owego magicznego przedmiotu koniecznego do zabicia smoka, podczas gdy ja zajmę się kilkoma innymi sprawami o takiej samej wadze. Do zobaczenia niebawem.

Fundacja Nowa Perspektywa razem z wolontariuszami zaprasza na grę miejską – W poszukiwaniu zaginionego artefaktu.

Do gry zapraszamy 4-5 osobowe zespoły (rodziny, grupy znajomych). Jeżeli chcesz odnaleźć tajemniczy artefakt i pomóc Rodrikowi  w ocaleniu królestwa – rozwiązując zagadki, łamigłówki i wykonując zadania – zbierz ekipę i dołącz!

Udział w grze jest bezpłatny. Uczestnicy będą ruszać na trasę od godz 16:00. Przewidywany czas zakończenia – godz 18:00.

Rejestracja drużyn przez poprzez wysłanie wiadomości na Facebook Fundacji Nowa Perspektywa na FB (https://www.facebook.com/FundacjaNowaPerspektywa) lub telefonicznie +48 607 529 012 do soboty do godz 12:00.

(INF. PRASOWA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA