Zamknij
REKLAMA

Wypadki i potrącenia. Niebezpiecznie na drogach

15:51, 07.09.2020 | mł.asp. Monika Księżopolska
REKLAMA

W minionym tygodniu na drogach powiatu węgrowskiego doszło do kilku wypadków. Zapraszamy do zapoznania się z raportem KPP w Węgrowie.

2 września w Budziskach mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW podjęła manewr wyprzedzania pojazdu Opel w czasie, gdy kierujący nim rozpoczął właściwie sygnalizowany zamiar skrętu w lewo, co doprowadziło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń. 

4 września w Węgrowie na skrzyżowaniu ul. Powstańców z ul. Słowackiego doszło do potrącenia rowerzystki, która przejeżdżała przez przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KPP w Węgrowie. Następnego dnia przy ul. Kościuszki mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Seat, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota w wyniku czego najechał na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Mickiewicza doszło do potrącenia 79-letniej kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych. W wyniku doznanych obrażeń piesza trafiła do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KPP w Węgrowie.

6 września w Zającu mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze i uderzył w przepust wodny uszkadzając pojazd. Kierujący doznał obrażeń.
W tym samym dniu w Toporze doszło do potrącenia dziecka jeżdżącego na hulajnodze. 7 –letnia dziewczynka w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach. Z uwagi na fakt, iż coraz wcześniej robi się ciemno apelujemy do pieszych i rowerzystów o używanie elementów odblaskowych. 

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA