Zamknij
REKLAMA

Święta na drogach: Próbował odjechać ze stacji paliw z wężem dystrybutora w baku [RAPORT KPP]

11:33, 28.12.2020 | KPP w Węgrowie
Pixabay
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę także podczas tankowania na stacjach paliw.

21 grudnia w miejscowości Karczewizna mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki VW podczas wymijania pojazdu marki Renault uderzył w jego lewy bok.
W wyniku zderzenia VW zjechał na lewą stronę jezdni uderzając w przydrożne drzewo, następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji i dachując uderzył w budynek. Kierujący VW w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie - poinformowała KPP w Węgrowie.

23 grudnia w Łochowie mieszkanka powiatu węgrowskiego kierująca citroenem podczas włączania się do ruchu wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu toyotą, w wyniku czego doszło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń. Tego samego dnia w Węgrowie na ul. Piłsudskiego mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mazda na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń. Także 23 grudnia w Węgrowie na ul. Mickiewicza kierująca pojazdem marki Daihatsu podczas wykonywania manewru włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki VW. Nikt nie doznał obrażeń  

24 grudnia w Sadownem mieszkaniec powiatu węgrowskiego tankując na stacji paliw usiłował odjechać nie odkładając węża dystrybutora. Dystrybutor został uszkodzony.

27 grudnia w Łochowie kierująca oplem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w znaki drogowe. Nikt nie doznał obrażeń.  

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA