Zamknij

Powietrze wolne od zanieczyszczeń z oczyszczaczem powietrza Sharp KC-A60EUW (h1)

11.28, 26.10.2021 . Aktualizacja: 11.28, 26.10.2021
REKLAMA

Powietrze wolne od zanieczyszczeń z oczyszczaczem powietrza Sharp KC-A60EUW (h1)

Powoli wkraczamy w sezon grzewczy, co szczególnie w naszym kraju, jest od razu czuć w powietrzu. Niestety w rankingach najbardziej zanieczyszczonych państw w Europie, czy miast europejskich, Polska wciąż zajmuje wysokie pozycję.

Ogromnym problemem są tzw. drobne pyły zawieszone PM 2.5 oraz PM 10, które mogą pochodzić ze źródeł naturalnych, jak np. pył po wybuchu wulkanu, lub po ingerencji człowieka, jak przemysł, transport drogowy, domowe piece, czy inne kotłownie. Choć większość z nas zdaje sobie sprawę z zagrożenia, realnie z roku na rok poprawa jakości powietrza jest naprawdę niewielka. Mimo wszystko można tę jakość powietrza poprawić, chociażby w naszym domu, czy biurze. Jak? Kupując dobry oczyszczacz powietrza.

Negatywny wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie (h2)

Zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy, wpływa negatywnie na cały organizm ludzki. Wydawać by się mogło, że zanieczyszczone powietrze może negatywnie oddziaływać na drogi oddechowe, jednak naukowcy przestrzegają, że jego skutki odczuje cały organizm.

Niekorzystne skutki zdrowotne zanieczyszczenia powietrza:

  • utrata koncentracji, negatywny wpływ na pamięć, podatność na stany depresyjne,
  • utrudnione oddychanie, podrażnienie gardło, częstsze napady kaszlu, łzawienie oczu,
  • zawały serca, zaburzenia pracy układu krążenia, nadciśnienie, niedokrwistość, niewydolność serca,
  • częstsze infekcje dróg oddechowych, alergie, astma, a nawet nowotwory.

 

Jaki mamy wpływ na jakość powietrza? Oczywiście możemy przyczyniać się do poprawy jakości powietrza, zmieniając typ ogrzewania w naszym domu, czy mieszkaniu na bardziej ekologiczny, zamieniając podróżowanie samochodem na ekologiczne środki transportu. Jeśli chcemy mieć wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy w domu, wybierzmy odpowiedni oczyszczacz powietrza, dzięki któremu powietrze, którym oddychamy w domu, zostanie skutecznie oczyszczone i w zależności od modelu również nawilżone.

Sharp KC-A60EUW- bardzo dobry oczyszczacz powietrza (h2)

Sharp to japoński producent elektroniki użytkowej, który trzeba przyznać, jest zdecydowanym liderem na rynku oczyszczaczy powietrza. Jeśli szukamy oczyszczacza o dobrej wydajności z dodatkową funkcją nawilżania model Sharp KC-A60EUW, może okazać się najlepszym wyborem.

Dlaczego Sharp KC-A60EUW zasługuje na 5 gwiazdek? (h3)

  • Nadaje się do większych powierzchni- wydajność Sharp KC-A60EUW wynosi 396 m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania to 48 m2.
  • Skutecznie oczyści powietrze- 5-stopniowe oczyszczanie, w większości oczyszczaczy powietrza Sharp zastosowano złożone procesy filtracji. Model Sharp KC-A60EUW został wyposażony w filtr wstępny, filtr węgla aktywnego, filtr HEPA, jonizator oraz filtr nawilżacza.
  • Skutecznie nawilży powietrze- filtr nawilżacza, dodatkowo nawilży nawet bardzo suche powietrze, to bardzo cenne dla spokojnego snu.
  • Praktycznie samoobsługowy- oczyszczacz powietrza został wyposażony w 4-litrowy zbiornik na wodę oraz sporą ilość czujników, dzięki którym samodzielnie dostosowuje swoją pracę. Nasza obsługa sprowadzać się więc będzie do okresowego czyszczenia filtrów i uzupełniania wody w zbiorniku.
  • W 100% bezpieczny- oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW posiada atest PZH oraz certyfikat British Allergy Foundation Seal of Approval.

 

Kupując oczyszczacz powietrza od sprawdzonego producenta, jesteśmy pewni, że jakość powietrza w naszym domu, czy biurze znacząco się poprawi, a my będziemy mogli wreszcie oddychać pełną piersią, nawet w sezonie grzewczym.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%